Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Řezací zařízení 3v1 ARC TIG
Typ motoru: Krokový motor
Stav: Nové
Místo původu: Zhejiang, Čína
Název značky: Spark
Číslo modelu:p23 CT-312
Popis
Rychlé podrobnosti
| Typ motoru | Krokový motor |
| Stav | Nový |
| Místo původu | Zhejiang, Čína |
| Jméno značky | Jiskra |
| Modelové číslo | p23 CT-312 |
| Napětí | 1PH 230V |
| Jmenovitý výkon | 3,3 kva |
| Rozměr (D*Š*V) | 38*21*28,5 cm |
| Osvědčení | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytován poprodejní servis | Online podpora, k dispozici podpora třetích stran v zámoří |
| Klíčové prodejní body | Snadná obsluha |
| Použitelná odvětví | Prodejny stavebnin, Stavební práce |
| Hmotnost | 11,7 kg |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Faktor síly | 0.93 cos |
| Maximální napětí naprázdno | 230 v |
| Aktuální rozsah | 10-30 A |
| Jmenovitý pracovní cyklus | 60 procent |
| Tloušťka řezu | 8 mm |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Typ | plazmová řezačka 3v1 |
| Schopnost zásobování | 50 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení | Lepenková krabice |
| Přístav | Ningbo, Šanghaj |
Funkce a vlastnosti
1. Svařovací stroj 3 v 1 s funkcí TIG/CUT/ARC. Pokročilá (MOSFET) invertorová technologie
2. Nastavitelný výstupní proud pro uspokojení požadavků na řezání různých materiálů a tloušťky pracovních desek.
3. Bezdotykové řezání obloukem s použitím stlačeného vzduchu pro zaručení bezpečného a spolehlivého provozu.
4. Snadné řezání silného plechu rychlým a ekonomickým způsobem s vynikajícím řezným výkonem.
5. Vysoká rychlost řezání, 2krát rychlejší než řezání kyslíkem, Úzká řezná mezera, hladký řezný povrch, hladké zkreslení.
6. Vestavěná ochrana proti přehřátí, přetížení, nadproudu, přepětí/nedostatku napětí, plynulé nastavení proudu, oblek pro PLAZMOVÉ ŘEZÁNÍ.
7. Dodáváno s plazmovým řezacím hořákem, zemnicí svorkou, přilbou a svářecím kartáčem, kartonovou krabicí.





Populární Tagy: Zařízení na řezání obloukem tig 3 v 1, Čína Výrobci zařízení na řezání obloukem tig 3 v 1, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit
















