Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Svařovací stroj MIG MAG
Materiál / Zpracování kovu: Nerezová ocel
Jmenovité vstupní napětí: 230
Typ tavení drátu: Přenos sprejem
Max. Kapacita zátěže:7,5
Jmenovitý pracovní cyklus @50 stupňů (MIG):60
Popis
Rychlé podrobnosti
| Materiál / kov Zpracováno | Nerezová ocel |
| Jmenovité vstupní napětí | 230 |
| Typ tavení drátu | Přenos sprejem |
| Max. Kapacita zátěže | 7.5 |
| Jmenovitý pracovní cyklus @50 stupňů (MIG) | 60 |
| Rychlost podávání drátu | N/A |
| Rozměry | 50*35,5*45 cm |
| Používání | Svařování |
| Napětí | 230V |
| Osvědčení | CE, ROHS, GS, EMC, CCC, |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytován poprodejní servis | Online podpora, k dispozici podpora třetích stran v zámoří |
| Použitelná odvětví | Prodejny stavebnin, Stavební práce |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Napětí naprázdno | 16-22, 16-23, 16-24, 16-25 V |
| Aktuální rozsah | 40-160, 40-180, 40-200, 40-240 A |
| Svařovací drát | {{0}}.6-0.8, 0.6-1.0 mm |
| Třída izolace | H |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Typ | MIG/MMA |
| Hmotnost | 12-18,5 kg |
| Výkon (W) | 4.5-7.2 kw |
| Schopnost zásobování | 50 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení | Lepenková krabice |
| Přístav | Ningbo, Šanghaj |

Funkce a vlastnosti
1. Svařovací stroj MIG MAG Použití technologie vysokofrekvenčního invertoru, optimalizovaný design, světelný efekt a úspora energie.
2. S funkcí automatické kompenzace délky oblouku, stabilním elektrickým obloukem, menším stříkáním, elektrický oblouk má vysokou penetrační sílu.
3. Schopnost svařovat různé typy kovů, včetně oceli, hliníku a nerezové oceli.
4. Navrženo pro malé svařovací projekty, vhodné také pro některé náročné svařovací úlohy
5. K dispozici s pokročilými funkcemi, jako jsou digitální displeje, multiprocesní funkce a automatické regulátory napětí.
Použijte výkonnou IGBT spínanou a pokročilou technologii řízení invertoru
● S funkcí DC MIG/MAG nebo Flux Cored Arc Wire (FCAW), MMA (s VRD).
● Vynikající svařovací stroj MIG MAG s perfektní charakteristikou oblouku a svařovacím výkonem.
● Vlhkost, antikorozní, antivibrační a nevodivý prach
● Nízká spotřeba energie, úspora energie až 30 procent
● S funkcí automatické ochrany proti přetížení a přehřátí.
● Být schopen svařovat všechny druhy kovů, jako je uhlíková ocel, legovaná ocel, nerezová ocel atd.








Populární Tagy: svařovací stroj mig mag, Čína výrobci mig mag svařovacích strojů, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit















