Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Mosfet 3PCB Invertor MMA Big Body
Model: MMA{0}/180/200/250
Jmenovité vstupní napětí: 230
Jmenovitý pracovní cyklus @40 stupňů: 60
Max. Kapacita zátěže:9,5
Stav: Nové
Popis
Rychlé podrobnosti
| Modelka | MMA{0}/180/200/250 |
| Jmenovité vstupní napětí | 230 |
| Jmenovitý pracovní cyklus @40 stupňů | 60 |
| Max. Kapacita zátěže | 9.5 |
| Stav | Nový |
| Místo původu | Zhejiang, Čína |
| Jméno značky | Jiskra |
| Obloukový proud | 20-250 A |
| Pulzní frekvence | 50/60 Hz |
| Proud pilotního oblouku | 20-250 A |
| Jmenovitý pracovní cyklus | 60 procent |
| Typ motoru | DC MOTOR |
| Rozměry | Rozměr 48*28*33 cm |
| Používání | Svařování |
| Napětí | lze přizpůsobit |
| Osvědčení | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytován poprodejní servis | Online podpora, k dispozici podpora třetích stran v zámoří |
| Použitelná odvětví | Prodejny stavebnin, Stavební práce |
| Vstupní napětí | 1PH 230V |
| Faktor síly | 0.93 COS |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Typ | invertorová svářečka oblouk/mma 200 |
| Výkon (W) | 9,5 kw |
| Schopnost zásobování | 20 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení | lepenková krabice |
| Přístav | Přístav Ningbo |
Funkce a vlastnosti
1. Speciální design MMA s vysokou kvalitou pro 3PCB IGBT nebo MOSFET
2. Vysoká účinnost pro ruční svařování, úspora energie, atraktivnější design.
3. Vynikající vysokofrekvenční zapalování, až téměř 100% úspěšnost, zlepšuje efektivitu práce
4. Skvělý výkon, se silnou kompenzační schopností, odolný vůči kolísání napětí.
5. Oblouk je stabilní, když je proud malý, vynikající pro svařování tenkých plechů
6. Lehký, kompaktní, snadno ovladatelný.
7. Dodává se kompletní s držákem elektrody, zemnicím kabelem, ručním štítem a svářecím kartáčem, kartonová krabice.
8. Nastavitelná čistá šířka a čistý rozsah pro splnění vysokých technických požadavků, silná schopnost proti kolísání napájení, poměr dosahuje 15 procent (průmyslový požadavek 10 procent)
9. Použitelné pro svařování všech druhů nízkouhlíkové oceli, středně uhlíkové oceli a legované oceli atd.







Populární Tagy: mosfet 3pcb invertor mma velké tělo, Čína mosfet 3pcb invertor mma velké tělo výrobci, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit

















