Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Stejnosměrný pulzní svařovací stroj TIG
Materiál / Zpracování kovu: Nerezová ocel
Jmenovité vstupní napětí: 230
Max. Kapacita zátěže:7.1
Polarita výstupu: DC TIG
Jmenovitý pracovní cyklus @40 stupňů (TIG):60
Popis
Rychlé podrobnosti
| Materiál / kov Zpracováno | Nerezová ocel |
| Jmenovité vstupní napětí | 230 |
| Max. Kapacita zátěže | 7.1 |
| Polarita výstupu | DC TIG |
| Jmenovitý pracovní cyklus @40 stupňů (TIG) | 60 |
| Obloukový proud | 10-200 A |
| Pulzní frekvence | 50/60 Hz |
| Proud pilotního oblouku | 10-200 A |
| Jmenovitý pracovní cyklus | 60 procent |
| Typ motoru | DC MOTOR |
| Rozměry | 45 * 26 * 33 cm |
| Používání | Svařování |
| Napětí | 1PH 230V |
| Osvědčení | RoHS CE GS Emc TUV ISO |
| Záruka | 1 rok |
| Poskytován poprodejní servis | Online podpora, k dispozici podpora třetích stran v zámoří |
| Použitelná odvětví | Prodejny stavebnin, Stavební práce |
| Vstupní napětí | 1PH 230V |
| Faktor síly | 0.93 COS |
| Maximální napětí naprázdno | 62 V |
| Jmenovité pracovní napětí | 28V/MMA |
| Stupeň ochrany | IP21S |
| Hmotnost | 5 kg |
| Typ | svařovací stroj wsm 160 a tig |
| Výkon (W) | 7,1 KVA |
| Schopnost zásobování | 50 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení | lepenková krabice |
| Přístav | Přístav Ningbo |
Funkce a vlastnosti
1. Aplikujte spínaný napájecí zdroj MOSFET a technologii PWM, spouštění HF oblouku, snadné zapalování oblouku, energeticky úsporné a nízkohlučné.
2. Zajistěte stabilní oblouk a vynikající, opakovatelné svary.
3. Zvyšuje produktivitu zkušeného svářeče a snižuje dobu školení svářečů TIG.
4. Kompaktní velikost a nízká hmotnost, snadné přenášení.
5. Tepelná a napěťová ochrana proti přetížení zajišťuje dlouhou životnost vnitřních součástí.
6. Bezkonkurenční přenosnost, první volba pro svařování tenkých plechů.
7. Dynamicky monitoruje charakteristiky oblouku a nakonec se přizpůsobí vaší technice a výsledkem je hladký a stabilní oblouk
8. Použitelné pro svařování všech druhů materiálů, jako je ocel, železo, měď, nikl, slitiny atd.





Populární Tagy: stejnosměrný pulzní svařovací stroj tig, Čína výrobci stejnosměrných pulzních svařovacích strojů tig, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit














