Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Průmyslová nabíječka a startér
Typ: Elektrická, 12V/24V nabíječka baterií
Číslo modelu: CLASS-1500
Použití: Osobní automobily, dodávky a lehký nákladní automobil, těžký nákladní automobil
Jmenovité vstupní napětí: 230V/400V
Frekvence: 50/60Hz
Popis
Rychlé podrobnosti
| Typ | Elektrická nabíječka baterií 12V/24V |
| Modelové číslo | TŘÍDA-1500 |
| Použití | Osobní automobily, dodávky a lehký nákladní automobil, těžký nákladní automobil |
| Jmenovité vstupní napětí | 230V/400V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Třída izolace | H |
| Maximální nabíjecí výkon | 7,2 kW |
| Maximální startovací výkon | 44kw |
| Nabíjení Aktuální stav |
Nabíjejte 12V=150A Nabíjejte 24 V=180A |
| Start Aktuální stav |
Start 12V % 7b% 7b1% 7d% 7dA (1V% 2fe) Start 24V=2600A (1V/e) |
| Minimální kapacita nabíjecího objektu | 70Ah |
| Schopnost zásobování | 50 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení |
Lepenková krabice K dispozici je také přizpůsobené balení. |
| Přístav | Přístav Ningbo |
Funkce a vlastnosti
1. Multifunkční Nový příchod do těžkého provozu s vysokým výkonem Průmyslová mobilní digitální univerzální nabíječka a startér baterií s kolečkem pro 12V/24V olověné baterie.
2. Ochrana proti přetížení a tepelná ochrana, vysoký výkon
3. Vybaveno digitálním displejem zobrazujícím nabíjecí zesilovač, volitelné normální nebo rychlé (boost) nabíjení.
4. Nastavení doby nabíjení s časovačem. Víceúrovňové nabíjení pro lepší přesnost, bezpečnost a životnost baterie.
5. Řada pokročilých bezpečnostních funkcí, které zabraňují zkratu, přebití, nadměrnému proudu, nadměrnému vybití a opačnému připojení
6. Vhodné pro osobní automobily, dodávky a lehké nákladní automobily, těžké nákladní automobily.
7. Poskytněte kompletní sady.
8. Vysoký výkon, pohodlný pohyb. Nabíječka baterií s funkcí start je odolná a kola jsou navržena tak, aby se dala snadno přenášet
9. Automatická nabíječka autobaterií, výrobci, dodavatelé
* Volitelné různé typy zástrček.






Populární Tagy: průmyslová nabíječka a startér, výrobci průmyslových nabíječek a startérů v Číně, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit















