Kontaktujte nás
- Xinkaihe Průmyslový Zóna, Chengdong Ulice, Wenling Okres, Taizhou Město, Zhejiang Provincie, Čína
- manager@genteck.cn
- plus 86-576-86088668
Multifunkční nabíječka se stavem nabíjení
Typ: Elektrická 6V/12V nabíječka olověných baterií
Název značky: Spark
Číslo modelu: CA-JL-10/15/20/30/40/50
Použití: Osobní automobily, dodávky a lehké nákladní automobily
Jmenovité vstupní napětí: 230V
Popis
Rychlé podrobnosti
| Typ | Elektrická nabíječka olověných akumulátorů 6V/12V |
| Jméno značky | Jiskra |
| Modelové číslo | CA-JL-10/15/20/30/40/50 |
| Použití | Osobní automobily, dodávky a lehké nákladní automobily |
| Jmenovité vstupní napětí | 230V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Třída izolace | H |
| Schopnost zásobování | 50 000 kusů/kusů za měsíc |
| detaily balení | lepenková krabice |
| Přístav | Přístav Ningbo |
Funkce a vlastnosti
1. Pro nabíjení olověných akumulátorů s 12/24V a startování všech druhů automobilů, dodávek, lehkých nákladních vozidel, *traktorů a nákladních automobilů
2. Vybavení s voličem pro normální nebo rychlé (Boost) nabíjení (Min nebo Max nabíjení).,
3. Volba normálního nabíjení, rychlého nabíjení (boost) a rychlého startu
4. Zařízení s ampérmetrem, který neustále ukazuje průběh nabíjení.
5. Chytrý, lehký a přenosný.
6. Vysoká účinnost Vyšší nebo rovna 90 procentům, vysoký výkon, stabilní a odolný
7. Vhodné pro osobní automobily, dodávky a lehké nákladní automobily
8. Poskytněte kompletní sady. Vybaveno chladicím ventilátorem pro vysoký výkon a dlouhou životnost
9. Nabíječka baterií udržuje baterii ve špičkovém výkonu pro spolehlivost a výkon
* Volitelné různé typy zástrček.







Populární Tagy: multifunkční nabíječka s nabíjecím stavem, Čína multifunkční nabíječka s nabíjecím stavem výrobci, dodavatelé, továrna
Mohlo by se Vám také líbit















